Apie Inofort namus

Mano namai – mano tvirtovė. Su INOFORT šis posakis įgauna kokybiškai naują prasmę.

Pažvelkime į istoriją. Medinės tvirtovės sudegė, ar supuvo, mūrinės – aptrupėjo, ar visai sugriuvo… O žiūrint ir į ateitį bei pasaulines tendencijas, statybų pažangos kryptis yra akivaizdi: medis – mūras – plienas. Tad jeigu mąstote ne trumparegiškai, jeigu svajojate apie namą, kuris išliktų kaip šeimos paveldas ateities kartoms – pats laikas susipažinti su INOFORT namais.

Paprastumas – tai INOFORT raktas ir į trumpesnę statybą, ir į namo tvirtumą, išliekantį ne vienai kartai. Šių namų ilgaamžiškumą užtikrina plieno patikimumas ir atsparumas.

INOFORT namas turi daugybę objektyvių ir racionalių privalumų. O jeigu nuspręsite jį pasistatyti pats, ši prasminga ir įsimintina patirtis suteiks jūsų INOFORT namui ir neįkainojamą emocinę vertę. Savo rankomis pastatytas namas neabejotinai bus išskirtinai brangus ir savas.

Image

Toliau rasite informaciją, apie visų INOFORT namų projektų kokybinius rodiklius.

INOFORT Compact, INOFORT Optima ir INOFORT Extra

Mes naudojame tik aukščiausios kokybės konstrukcijos plieną (takumo riba nuo 350 iki 550 MPa), dengtą apsauginiu cinko sluoksniu. Jo tankis siekia iki 275 gramų kvadratiniam metrui dėl to jis yra visiškai atsparus korozijai. Antikorozinę apsaugą užtikrina ir speciali perforavimo technologija, kuri, skirtingai nei šlifavimas, ar kiti metodai, nepalieka net prielaidų susidaryti korozijai. Lyginant su įprastiniais mūriniais pastatais, plieninės INOFORT konstrukcijos yra labiau atsparios netgi tokiems iššūkiams, kaip žemės drebėjimai!

Inovatyvios INOFORT technologijos leidžia užtikrinti ne tik analogų neturintį statinio ilgaamžiškumą, bet ir komfortą, kuris drąsiai gali konkuruoti su mūrinio namo komfortu. Tylą ir ramybę namo viduje padeda užtikrinti aukštos kokybės sandarinimo juosta, kuri apsaugo visus plieninius elementus nuo tiesioginio tarpusavio sąlyčio – tokiu būdu visiškai išvengiama virpesių perdavimo konstrukcijoje.

Mūsų parduodami namai pasižymi ir inovatyviu apšiltinimo sprendimu. Šiam tikslui į namo konstrukciją integruojamos PIR (poliizocianurato) daugiasluoksnės plokštės. PIR – tai ypatingai efektyvi izoliacinė medžiaga. Ji yra nedegi – atsparumas ugniai siekia EI30. PIR šiluminė varža net dvigubai didesnė nei putų polistirolo, ar akmens vatos. Dėl šios priežasties namo sieną galime padaryti plonesnę. O tai suteikia namui maloniai nuteikiančių privalumų – pro langus atsiveria platesnė panorama, patenka daugiau šviesos, sklype lieka daugiau erdvės. Sienų šiltinimui naudojamos 120 mm storio plokštės (šiluminės varžos koeficientas 0,18) o stogo – 180 mm storio plokštės (šiluminės varžos koeficientas 0,12).

INOFORT, kaip modernaus namo – tvirtovės koncepciją, visiškai atitinka ir čia naudojami aukščiausios kokybės VEKA profilių langai. Jie gaminami su A klasės 7 kamerų profiliais, naudojant cinkuoto plieno armuotę profilių viduje. Trijų lygių sandarinimas užtikrina puikią apsaugą nuo vėjo, lietaus ir triukšmo. Estetiškos ir nematomos 3 išorinio sandarinimo EPDM arba TPE tarpinės yra atsparios atmosferos poveikiams – šalčiui, drėgmei, saulės spinduliams. 3-jų stiklų paketai su 2 selektyviniais, energiją taupančias stiklais užtikrina aukštą šilumos laidumo koeficientą Ug=0,5W/m2K. Apkaustai turi mikroventiliacijos funkciją ir mechanizmus, saugančius nuo skersvėjo, sumontuoti ir priešįsilaužiminiai užraktai – iki 4 vnt. kiekvienoje sąvaroje.

Visų šių trijų INOFORT namų fasadams naudojama tvirta bei šiuo metu ypač madinga skalūno danga.  Mūsų naudojamas ispaniškas skalūnas „Del Carmen“ – vienas geriausių skalūnų pasaulyje. Šioms skalūno čerpėms būdingas vos banguojantis paviršius, išilginė (dryžuota) skaldytų sluoksnių tekstūra. Jų spalva (juoda, pereinanti į tamsiai mėlyną) yra natūrali, todėl neišblunka net esant intensyviems saulės spinduliams. Produkcija turi tarptautinius atitikties sertifikatus, kurie įrodo aukščiausią kokybę bei išskirtinę charakteristiką.

Mūsų naudojama Classic stogo danga ‒ tai patrauklūs, stilingi stogo dangos lakštai, puikiai tinkantys beveik bet kokiam pastatui tiek mieste, tiek kaime. Klasikinė stogo danga dažnai naudojama senamiesčiuose ar architektūrinio paveldo objektuose, kur yra svarbu išlaikyti autentišką stilių. Lakštų plotis – su įspraudos sistema (click) 510 mm. Šie lakštai pagaminti iš pasyvintojo plieno, gruntuoti, o jų paviršius padengtas poliesterio P30, P50 ar MATT P30 sluoksniu. Lakštų storis: 0,5 mm

INOFORT Compact 2

INOFORT Comapct 2 tvirtumo, komforto ir modernumo koncepciją puikiai atitinka ir inovatyvus sprendimas fasadui naudoti Creaton „Domino“ čerpes. Jos pasižymi gera garso izoliacija, atsparumu ugniai, bet kokiam lietui, temperatūrų svyravimams. Šios čerpės sėkmingai savyje sujungia degintos molio čerpės ir moderniosios čerpių dizaino srovės privalumus. Minimalistinis Creaton „Domino“ čerpės dizainas, sukurtas atsisakant nereikalingų stilistinių detalių, išskiria „Domino“ čerpę iš kitų. Namų savininkai bei čerpininkai šią keramikinę stogo dangą vertina ir dėl jos optimalaus funkcionalumo.

INOFORT Compact 2 stogą patikimai saugo danga, sudaryta iš LOGICROOF PVC membranų, kurios sutvirtintos specialiu poliesterio tinkleliu. Tai yra pažangios medžiagos, skirtos ilgalaikei pastatų ir statinių apsaugai nuo vandens. Šios patikimos ir ilgaamžės medžiagos pagamintos naudojant koekstruzijos technologiją. LOGICROOF membranos turi specialų apsauginį 200 μm storio viršutinį sluoksnį su itin koncentruotais stabilizatoriais, kurie blokuoja ultravioletinius spindulius, galinčius pažeisti polimero struktūrą. Kiekvienam membranos sluoksniui naudojamuose plastiko mišiniuose yra antipirenų. Šios medžiagos lėtina oksidaciją esant aukštai temperatūrai ir apsaugo membraną nuo užsidegimo atsiradus netikėtam uždegimo šaltiniui. Degumo klasė – BROOF (t1)), (t2), (t3). LOGICROOF PVC membranos gaminamos iš pirminių polimerų. Taip užtikrinamas didžiausias membranų stabilumas.

Kaip ir kituose INOFORT projektuose, čia naudojame tik aukščiausios kokybės konstrukcijos plieną (takumo riba nuo 350 iki 550 MPa), dengtą apsauginiu cinko sluoksniu. Jo tankis siekia iki 275 gramų kvadratiniam metrui dėl to jis yra visiškai atsparus korozijai. Antikorozinę apsaugą užtikrina ir speciali perforavimo technologija, kuri, skirtingai nei šlifavimas ar kiti metodai, nepalieka net prielaidų susidaryti korozijai. Lyginant su įprastiniais mūriniais pastatais, plieninės INOFORT konstrukcijos yra labiau atsparios netgi tokiems iššūkiams, kaip žemės drebėjimai!

Inovatyvios INOFORT technologijos leidžia užtikrinti ne tik analogų neturintį statinio ilgaamžiškumą, bet ir komfortą, kuris gali drąsiai konkuruoti su mūrinio namo komfortu. Tylą ir ramybę namo viduje padeda užtikrinti aukštos kokybės sandarinimo juosta, kuri apsaugo visus plieninius elementus nuo tiesioginio tarpusavio sąlyčio – tokiu būdu visiškai išvengiama virpesių perdavimo konstrukcijoje.

Analogiškai kitiems INOFORT projektams, čia taip taikome inovatyvų ir efektyvų apšiltinimo sprendimą. Į namo konstrukciją integruojamos PIR (poliizocianurato) daugiasluoksnės plokštės. PIR – tai ypatingai efektyvi izoliacinė medžiaga. Ji yra nedegi, jos šiluminė varža net dvigubai didesnė nei putų polistirolo, ar akmens vatos. Dėl šios priežasties namo sieną galime padaryti plonesnę. O tai suteikia namui maloniai nuteikiančių privalumų – pro langus atsiveria platesnė panorama, patenka daugiau šviesos, sklype lieka daugiau erdvės.

INOFORT Compact 2 taipogi naudojami VEKA profilių langai. Jie gaminami su A klasės 7 kamerų profiliais, naudojant cinkuoto plieno armuotę profilių viduje. Trijų lygių sandarinimas užtikrina puikią apsaugą nuo vėjo, lietaus ir triukšmo. Estetiškos ir nematomos 3 išorinio sandarinimo EPDM arba TPE tarpinės yra atsparios atmosferos poveikiams – šalčiui, drėgmei, saulės spinduliams. 3-jų stiklų paketai su 2 selektyviniais, energiją taupančias stiklais užtikrina aukštą šilumos laidumo koeficientą Ug=0,5W/m2K. Apkaustai turi mikroventiliacijos funkciją ir mechanizmus, saugančius nuo skersvėjo, sumontuoti ir priešįsilaužiminiai užraktai – iki 4 vnt. kiekvienoje sąvaroje.