Apie LIPS technologiją

Namo statyba daugeliui sukelia dvejopus jausmus. Iš vienos pusės – entuziazmas, polėkis ir net euforija. Bet dažniausiai gana greitai atsiranda dar vienas statybų palydovas – stresas. Psichologai teigia, jog būtent namo statyba yra tas metas, kai išsiskiria daugybė porų. Nenuostabu – statant namą tradiciniu būdu iš tiesų sunku išvengti įvairių iššūkių, sudėtingų klausimų, nesusipratimų, klaidų ir klaidelių…

Tad kviečiame pasidomėti lengvesniu, sklandesniu ir greitesniu statybos būdu, kurį siūlo LIPS.

Kas tai yra?

LIPS – lengvai instaliuojama plieno sistema, kurią namo statybai siūlo INOFORT. Tai – inovatyvi namo koncepcija, apjungianti statybos paprastumą ir statinio tvirtumą, šiltumą bei ilgaamžiškumą. Statant šiuo būdu naudojamos ypatingai tvirtos plieno konstrukcijos bei apšiltinti plieniniai skydai.

Image

Prieš pradedant statyti LIPS namą reikalingas plokščias pamatas. Po to namo statyba vyksta be jokių šlapių procesų, o pats namo „dėžutės“ surinkimas yra lengvai perprantamas ir teužtrunka keletą dienų. Ši technologija praktiškai eliminuoja statybos klaidų tikimybę. Kartais pajuokaujame, kad su INOFORT net ir didžiausi „kreivarankiai“ nesugebėtų pastatyti kreivai…

Image

Svarbu ir tai, kad LIPS technologija užtikrina sklandesnius, greitesnius (ir todėl pigiau kainuojančius) procesus ne tik statant „dėžutę“, bet ir po to.

Namo nereikia papildomai apšiltinti, nes jis statomas jau su šilumą efektyviai izoliuojančiomis sienomis. Be to, INOFORT pateiks jums jau apgalvotus ir paruoštus santechnikos bei elektros instaliavimo sprendimus taip, kad šie darbai galėtų būti atlikti paprasčiau, greičiau ir kokybiškiau. Statant pagal LIPS technologiją, žymiai sumažėja statybos atliekų ir šiukšlių.

INOFORT partneriai pilnai įrengtą namą pastato vos per 4 mėnesius! Svarbu ir tai, kad namo statyba su INOFORT yra galima visais metų laikais. Nors statant su LIPS technologija statybos kaina ženkliai sumažėja, pinigai ir laikas taupomi išlaikant bekompromisinę kokybę ir netgi pakeliant jos standartus.

Nes INOFORT – tai ne tik tvirtos konstrukcijos.
Tai ir kompleksiška apgalvotų bei išdirbtų inžinerinių sprendimų sistema. O tai reiškia – mažiau darbo, mažiau iššūkių ir problemų statybų aištelėje. LIPS – tai aukščiausia pavara šiuolaikinėms statyboms.