INOFORT Compact 2

Compact 2 – 63 kv.m. ploto, praktiškos L formos, lengvai pritaikomos bet kuriam sklypui. Plokščio stogo ir su čerpių fasado apdaila.

Santechnikos įvadai pagal pateiktą projektą

Elektros instaliacija pagal pateiktą projektą

Pastabos:

  1. Į kainą neįtrauktos transportavimo išlaidos.
  2. Transportavimo išlaidos paskaičiuojamos pagal faktinį transportavimo atstumą.

INOFORT Compact 2 – nebrangus vieno aukšto namas šiuolaikiškiems ir pragmatiškiems žmonėms. Nustebsite, kiek daug naudingo ploto gali tilpti šiame kompaktiškame name. Daugiau šviesos, daugiau laisvės, daugiau polėkio – tokios idėjos įgyvendintos moderniame Compact 2 projekte. 

Šviesa karaliauja bendroje svetainės, virtuvės ir valgomojo erdvėje langai suprojektuoti net į tris pasaulio šalių kryptis, todėl šviesa čia karaliauja visą dieną. O išskirtinis šios erdvės akcentas – įspūdingo dydžio sujungti kampiniai langai. Šis sprendimas vizualiai apjungia svetainę su po stogu esančia jaukia terasa ir taip sukuria didesnės erdvės jausmą.  Šviesos idėja pratęsiama ir namo išorėje – puošnus fasadas išsiskiria elegantiška šviesių čerpių apdaila. 

Compact 2 (kaip ir kiti Inofort namai) yra suprojektuotas taip, kad būstas tarnautų jums, o ne atvirkščiai. Racionalus ir universalus išplanavimas leidžia visas erdves naudoti pagal jūsų asmeninius poreikius ir pageidavimus.

Namo medžiagų išskleista komplektacija.

Išskleistas namo įrengimo dalių sąrašas.

Gyvenamasis plotas 59,22 kv.m.
Bendras plotas 63,07 kv.m.
Užstatymo plotas 86,52 kv.m.
Namo ilgis 9,86 m.
Namo plotis 8,397 m.
Namo aukštis 4,19 m.