INOFORT Extra

Extra – 100 kv.m. ploto, 1 aukšto stačiakampis namas su skalūno fasadu erdviam ir komfortiškam gyvenimui.

Santechnikos įvadai pagal pateiktą projektą

Elektros instaliacija pagal pateiktą projektą

Pastabos:

  1. Į kainą neįtrauktos transportavimo išlaidos.
  2. Transportavimo išlaidos paskaičiuojamos pagal faktinį transportavimo atstumą.

INOFORT Extra – komfortiškas vieno aukšto namas skalūno fasadu, suprojektuotas pagal aukštus gyvenimo kokybės standartus. Vieno aukšto namo projektas skirtas daugelio šiuolaikinių šeimų svajonių įgyvendinimui. Čia nėra nereikalingų ir nefunkcionalių erdvių, bet čia tikrai tilps ir akvariumas, ir pianinas, ir auksaspalvis retriveris… Harmoningas išplanavimas leis kiekvienam šeimos nariui atrasti sau jaukią ir mylimą vietelę bei mėgautis gyvenimo kokybe šiame komfortiškame name. 

Didelė virtuvė sujungta su dar didesne valgomojo bei svetainės erdve tikrai patiks mėgstantiems gausias svečių kompanijas, ar mėgstantiems tiesiog jaustis erdviai. Aktyvesnio gyvenimo mėgėjus tikrai nudžiugins didelis sandėliukas, kuriame tilps gausybė inventoriaus, skirto aktyviam gyvenimo būdui. 

Uždara siena – tai dar vienas apgalvotas sprendimas. Tinkamai ją orientuojant, turėsite daugiau galimybių apsisaugoti nuo per daug smalsių žvilgsnių, ar išvengti mažiau estetiškų vaizdų iš savo namų. Taip pat galėsite šalia šios sienos įrengti sandėliuką, garažą, ar kitas ūkines patalpas. 

INOFORT Extra – tai sprendimas, apjungiantis racionalumą su aukšta gyvenimo kokybe ir komfortu.

Namo medžiagų išskleista komplektacija.

Išskleistas namo įrengimo dalių sąrašas.

Gyvenamasis plotas 99,66 kv.m.
Bendras plotas 99,66 kv.m.
Užstatymo plotas 121,69 kv.m.
Namo ilgis 14,345 m.
Namo plotis 8,80 m.
Namo aukštis 4,5 m.