Noriu statytis pats

Pasvajokime – įsivaizduokite save po daugelio metų.

Įsivaizduokite savo anūko akis, kupinas susižavėjimo ir pagarbos, kai jūs jam pasakote – šitą namą pasistačiau pats, savo rankomis… Ir ši vizija gali tapti realybe lengviau, nei jūs tikitės. L.I.P.S. statybos technologija leidžia kokybiškai pasistatyti INOFORT namą ir tiems, kurie nėra laikomi auksarankiais.

Namo statyba savomis rankomis – tai ne tik prasminga patirtis, išaugęs savivertės jausmas ir susikurtas ypatingas emocinis ryšys su savo namais. Tai ir užtikrintumo jausmas – tikrai žinosite, kad namas pastatytas kokybiškai ir patikimai. Tai ir racionalus bei praktiškas sprendimas.

Image

Namo statybos kaina tikrai bus ženkliai mažesnė, be to galbūt pavyks sutaupyti ir laiko. Juk kiek užtrunka vien informacijos rinkimas dar prieš pačias statybas – kiek kainuoja pastatyti namą, kur kainuoja namo projektas, kas gali pastatyti namą kokybiškai ir dar daugybė klausimų bei svarstymų… O ir bendravimas su statytojais, jų kontrolė, įvairių klausimų ir nesusipratimų sprendimas dažnai užima tiek laiko, per kurį būtų galima pačiam pasistatyti INOFORT namą.

Image

Tikimės, kad čia pateikta informacija padės jums apsispręsti ir priimti teisingiausią sprendimą.

Patarimai

Čia rasite INOFORT namo statybos etapų aprašymus ir juos lydinčius trumpus filmukus, kurie padės susipažinti su INOFORT namo statybos eiga ir suprasti statybos proceso esmę.

Skaitykite, žiūrėkite, vertinkite ir gal būt jus aplankys tas nuostabus jausmas – AŠ TAI GALIU!