Kas mes?

Derinant inovatyvias technologijas projektuojame, gaminame ir statome aukščiausių standartų ir energetinio naudingumo A++ klasės gyvenamuosius ir kilnojamus namus, vasarnamius, pagalbinius, sandėliavimo ir gamybos pastatus bei rekonstruojame jau esamus statinius, taikant lengvojo plonasienio plieno konstrukcijų (LPPK) technologiją.

Būdami Lietuvos statybų rinkos inovatoriais, siekiame visuomet išlikti bent žingsniu priekyje, todėl užtikriname statybos proceso komfortą ir namo tvirtumą bei ilgaamžiškumą.

Kodėl mes?

Pažangi technologija

Inovatyvūs INOFORT sprendimai padeda sukurti komforto zoną ir statybų aikštelėje, ir jau pastatytame name.

INOFORT namus gaminame ir statome naudojant lengvojo plonasienio plieno konstrukcijų (LPPK) technologiją. Tai korozijai atsparus plienas su integruotomis daugiasluoksnėmis, nedegiomis plokštėmis, kurios leidžia sukurti apšiltintas, plonesnes namo sienas.

Sklandus statybų procesas

Lengvojo plonasienio plieno konstrukcijų (LPPK) technologija užtikrina sklandesnius ir greitesnius (todėl ir pigiau kainuojančius) statybų procesus.

Ši technologija praktiškai eliminuoja statybos klaidų tikimybę, kadangi plieno konstrukcijų surinkimas yra itin paprastas. Prieš pradedant statyti LPPK namą reikalingas tik plokščias pamatas. Po to namo statyba vyksta be jokių šlapių procesų, kas leidžia namus statyti bet kokiu sezonu ir oru.

A++ klasė

Visi mūsų projektai atitinka aukščiausios, A++ klasės keliamus energetinio efektyvumo reikalavimus. Mūsų namai kuriami maksimaliam klientų komfortui, apgalvojant kiekvieną detalę, esančią jame.

Energetiškai efektyviame INOFORT name naudojami atsinaujinantys energijos šaltiniai, kurie taip pat leidžia sumažinti šildymo išlaidas.

Jūsų projektų partneris

Dirbame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis, visoje Europos Sąjungoje. Tad jei ieškote kokybiškų ir ilgaamžių sprendimų bei patikimo partnerio asmeniniam ar verslo projektui – mielai Jums padėsime.