Apie mus

Mūsų veikla

INOFORT – tai aukščiausių standartų ir energetinio naudingumo A++ klasės ilgaamžiai gyvenamieji namai. Pristatome inovatyvų, paprastą ir spartų būdą pastatyti namą naudojant lengvai instaliuojamas plieno sistemas L.I.P.S. Su INOFORT ir su poros bičiulių talka ypatingo tvirtumo namą galite pasistatyti patys. O jeigu neturite laiko, ar noro – mielai kviečiame kreiptis į mūsų partnerius.

Mūsų misija

Suderinti ir užtikrinti statybos proceso komfortą bei namo tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Tvirtai tikime, kad statybos procesas be keiksmažodžių – misija įmanoma.

Image

Mūsų vizija

Inovatyvi sklandesnės statybos kultūra. O jos rezultatas – plieno tvirtumo namai. Esame Lietuvos statybų rinkos inovatoriai ir siekiame visuomet išlikti bent žingsniu priekyje.

Image

Mūsų vertybės

Vertybė

Paprastumas

Tai pamatinė INOFORT vertybė. Mūsų tikslas – kad statybos procesas būtų kiek įmanoma lengvesnis ir trumpesnis. Kad kuo daugiau žmonių galėtų pasistatatyti namą savo jėgomis – tai padės sukurti ypatingą emocinį ryši su namais dar prieš įkurtuves.

Vertybė

Sklandumas

Mūsų siekis – kad statybų procesas keltų tik pozityvias emocijas. INOFORT inžineriniai sprendimai, sudėtingi skaičiavimai ir projektavimo darbai skirti vienam tikslui – kad statybų prosesas būtų sklandesnis.

Vertybė

Inovacijos

Progresas vertingas tiek, kiek palegvina gyvenimą ir pagerina jo kokybę. Inovatyvūs INOFORT sprediniai padeda sukurti komforto zoną ir statybų aikštelėje, ir jau pastatytame name, kurio patikimumas – kaip tikros šiuolaikinės tvirtovės.

Vertybė

Užtikrintumas

Nors INOFORT technologiniai sprendimai yra inovatyvūs ir gana sudėtingi, jų galutinis rezultatas yra stebėtinai paprastas. Kaip taisyklė, paprasti dalykai pasižymi ir aukštu patikimumu. O INOFORT patikimumą užtikrina dar ir plieno tvirtumas bei ilgaamžiškumas.